Feladatok

  • Irodai fitout projektek irányítása, a projekt csapat koordinációja
  • Ingatlanfejlesztési projekt terveinek megismerése, bérlői műszaki leírás előkészítésében való együttmű-ködés
  • Bérlői igények kezelése, bérlői bejárások való részvétel, műszaki illetve üzleti szempontból a cégcsoport érdekeinek képviselete
  • Egyeztetés, bejárás a bérbeadással foglalkozó ügynökségekkel
  • Bérlői ajánlatok előkészítése
  • Bérlői szerződések előkészítése
  • Ún. bérlői space planek előkészítése, bérlői fit-out költségvetés elkészítése
  • Bérlői fit-out munkák projekt menedzsmentje, heti bejárások, kooperációk, emlékeztetők vezetése, bér-lői elszámolások készítése
  • Ingatlanfejlesztésre vonatkozó pénzügy riportok áttekintése, ellenőrzése, egyeztetése a pénzügyi osztály-lyal
  • BREEAM in USE minősítés megszerzéséhez kapcsolattartás külső szakértővel, szükséges dokumentáció összegyűjtése
  • Ingatlanfejlesztési projektek eladásával kapcsolatos dokumentáció előkészítése, eladási folyamatban va-ló részvétel
  • Új ingatlanfejlesztési projekttel kapcsolatban szabályozási tervek ellenőrzése, koncepció előkészítésében való együttműködés külső tervezővel, projekt kalkulációk előkészítése
  • Generálkivitelezési projekt terveinek, műszaki tartalmának megismerése

Elvárások

  • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Több éves, releváns szakmai tapasztalat (projektvezetőként vagy építésvezetőként)
  • Fiatalos, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Precizitás, igényesség, szakmai alázat

Előny

  • Fitout területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, céges autó
  • Szakmai fejlődési lehetőség