Feladatok

  • Soft FM szolgáltatások szakmai koordinálása, felügyelete, teljesítés ellenőrzése, a megrendelői oldal képviselete
  • A dolgozói személyszállítási szolgáltatások szervezése, felügyelete
  • Alvállalkozókkal aktív, napi kapcsolattartás, munkaszervezés, minőségfelügyelet
  • A munkakörhöz kapcsoldó beszerzések, szolgáltató-kiválasztási folyamatok menedzselése, tárgyalások szervezése, kapcsoldó szerződések előkészítése
  • Folyamatfejlesztési lehetőségek felkutatása, implementálása
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó nyilvántartások, elszámolások naprakész vezetése
  • Költségek nyomonkövetése, közreműködés az éves költségvetés tervezésben
  • Időszakos írásbeli jelentések készítése, leginkább angol nyelven

Elvárások

  • Minimum középfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Soft FM szolgáltatások területének ismerete
  • Minimálisan B2 szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Precíz, önálló, igényes munkavégzés
  • Analitikus, megoldásorientált gondolkodás
  • Határidők betartása, szabálykövető magatartás
  • Digitális eszközök magabiztos kezelése, MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Ingyenes lakhatási lehetőség vagy ingyenes buszjárat vagy munkába járási támogatás
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség