Feladatok

  • Kis- és nagy volumenű létesítményüzemeltetési projektek tervezése, kivitelezésének támogatása, nyomon követése
  • Kiszolgáló létesítményekben történő karbantartások ütemezése, koordinációja
  • Felújítási és kisebb volumenű javítások tervezése, szervezése
  • A munkakörhöz kapcsolódó beszerzések, szolgáltatókiválasztási folyamatok menedzselése: műszaki tartalmak összeállítása, felmérések koordinációja, tárgyalások szervezése, kapcsolódó szerződések előkészítése
  • Termeléshez nem kapcsolódó (indirekt) beszerzések lebonyolítása (műszaki / technikai berendezések, irodabútor, stb.)
  • Megrendelések adminisztrációja, beérkező eszközök átvétele
  • Kis értékű tárgyieszköz leltár naprakészen tartása
  • Soft facility szolgáltatások koordinációjának támogatása
  • Napi kapcsolattartás az alvállalkozókkal, munkaszervezés, minőségfelügyelet
  • Folyamatfejlesztési lehetőségek felkutatása, implementálása
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó nyilvántartások, elszámolások naprakész vezetése
  • Költségek nyomon követése, közreműködés az éves költségvetés tervezésben
  • Időszakos írásbeli jelentések készítése
  • Kollégákkal és külső partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Műszaki menedzser)
  • B2 szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Precíz, önálló, igényes munkavégzés
  • Analitikus, megoldás orientált gondolkodás
  • Határidők betartása, szabálykövető magatartás
  • Digitális eszközök magabiztos kezelése, MS Office programok felhasználói szintű ismerete

  • Multinacionális gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Ingyenes lakhatási lehetőség vagy ingyenes buszjárat vagy munkába járási támogatás
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség