Feladatok

  • Az értékesítési és bevételszerzési stratégia megtervezése és végrehajtása a vállalati célokhoz igazodva
  • Digitális marketingkampányok tervezése és bevezetése az értékesítési elemzőkkel és vállalati marketinggel együttműködve
  • Értékesítési potenciálok felkutatása, személyes találkozók szervezése
  • Erős ügyfélkapcsolatok kiépítése és fenntartása, az ügyfelek igényeinek azonosítása és az értékesített komplex műszaki megoldásokhoz igazítása
  • A piaci trendek, a technológiai fejlődés és a versenyhelyzet folyamatos figyelése és követése, az értékesítési stratégia módosítása mindennek megfelelően
  • Az értékesítési ciklus hatékony, önálló menedzselése a lead generálástól a szerződés aláírásáig
  • Az ajánlattételi folyamat vezetése az értékesítési elemzőkkel és megoldás-tervezető mérnökök segítségével

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás
  • Több éves műszaki értékesítési tapasztalat, elsősorban elektronikai szerelési, gyártási, javítási területen
  • Mobilitás, rendszeres külföldi utazások vállalása (elsősorban EU, Anglia)
  • CRM ismeretek (MS Dynamics)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Műszaki affinitás
  • Proaktivitás, önállóság, megbízhatóság

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés, céges autó, bónusz, egyéb juttatások
  • Dinamikusan fejlődő, jó hírű nemzetközi vállalat
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önállóság