Feladatok

  • A beszerzési igények ellenőrzési, jóváhagyási folyamatának kontrollja és a megrendelések kiküldése a vállalatirányítási rendszerben
  • Az áruk beérkezésének aktualizálása, a beszállítás státuszának riportolása
  • A beszállítás során felmerülő problémák megoldása, napi kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése a társosztályokkal együttműködve
  • Adatbázisok kezelése, riportok készítése
  • Szállítási Folyamatelemző munkájának támogatása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat beszerzési vagy logisztikai területen
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó szervező készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (logisztika)
  • Multinacionális gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási támogatás (illetve céges busz)
  • Folyamatos képzések, karrierlehetőség
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség, családbarát munkahely