Feladatok

  • Együttműködés a Center managerrel a bevásárlóközpont bérlői tevékenységéhez kapcsolódó irányítási és üzemeltetési ügyeiben
  • Szoros együttműködés az ügynökökkel, annak érdekében, hogy megfelelő bérlői legyenek a létesítménynek
  • Hosszú és rövid távú bérlők menedzselése, folyamatos, jó kapcsolat fenntartása
  • Naprakész adatbázis vezetése a meglévő és potenciális új bérlőkről
  • Naprakész ismeretek a piaci feltételekről, versenytársakról és az ingatlanipart befolyásoló jogszabályokról
  • Felelősség az éves költségvetésért és az üzleti tervért
  • Új bérlők keresése, számukra vonzó kondíciók biztosítása
  • Ajánlatok készítése és egyéb dokumentációk kezelése
  • Kapcsolattartás a cég jogászaival a bérleti szerződésekkel kapcsolatban
  • A bérlőkkel való tárgyalások lebonyolítása
  • A bérlők igényeinek képviselete az illetékes vezetők felé
  • Annak biztosítása, hogy a bérlők megfeleljenek a bevásárlóközpont szabályzatának

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Legalább néhány éves, releváns szakmai tapasztalat (cégek bérlőivel való kapcsolattartásban)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Barátságos, vidám, professzionális csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség