Feladatok

  • Saját portfólióba tartozó kereskedelmi ingatlanok bérbeadása
  • Potenciális bérlők, ingatlanok bemutatása, bérleti ajánlatok kidolgozása, bérleti szerződések előkészítése és tárgyalása, szerződéskötés
  • Folyamatos bérlői kapcsolattartás
  • Szakmai feladatok kiemelkedő precizitással való ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • Éves tervezésben való aktív részvétel
  • Hazai és nemzetközi piac figyelése a potenciális bérlők és trendek felismerésére
  • Versenytársak tevékenységének és teljesítményének ismerete

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 4-5 éves, releváns szakmai tapasztalat, kereskedelmi ingatlanok bérbeadásában ügynökségi, tulajdonosi, fejlesztői vagy esetleg bérlői oldalon
  • Az ingatlanpiac ismerete mellett széles kapcsolatrendszer
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, stb.)
  • Határozott és kellemes fellépés
  • Proaktív, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önálló, ugyanakkor csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk

  • Piacvezető vállalat!
  • Versenyképes fizetés, céges autó
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet