Feladatok

  • Folyamatok felügyelete, optimalizálása és fejlesztése
  • Változások kezdeményezése, nyomon követése, bevezetése
  • Termelési folyamatstandardok, munkautasítások készítése, kezelése
  • Hibaanalízis, gyökér-ok feltárás, preventív akciók kivitelezése
  • Új termék bevezetésben való részvétel
  • Aktív együttműködés munkatársakkal helyben és az anyacégnél
  • Gépek és eszközök beszerzésében való közreműködés

Elvárások

  • Műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnök)
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább néhány éves, releváns szakmai tapasztalat
  • LEAN ismeret
  • Nyitott, precíz, gyakorlatias személyiség
  • Önállóság, kíváncsi és motivált hozzáállás

Előny

  • SAP ismeret
  • ISO 9001 ismeret

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Multinacionális nagyvállalati háttér, ugyanakkor kifejezetten családias légkör
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Széleskörű döntési, szakmai önmegvalósítási és innovációs lehetőség
  • Fejlődési és karrier-lehetőség
  • Kiszámíthatóság, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség