Feladatok

  • Tervező villamosmérnökök munkájának felügyelete, koordinálása
  • Előzetes áramellátási igény benyújtása az áramszolgáltató felé
  • Helyszín műszaki felmérése (TSS)
  • Villamos tervezés (áram, villámvédelem) előkészítése (rajzolás, koncepció, stb.)
  • Villamos engedélyezés előkészítése
  • MP (Mobile Project) adatbázis kezelése
  • Helyszínek tulajdonosaival tárgyalások folytatása
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Szakirányú (erősáramú villamosmérnök) végzettség
  • Mérnökkamarai tagság
  • V-T építményvillamossági tervezői jogosultság
  • Épületvillamossági tervezői jogosultság
  • Vn - Norma szerinti villámvédelmi berendezés létesítése jogosultság
  • Hasonló területen szerzett több éves villamos tervezői tapasztalat
  • Gyors és hatékony AutoCAD kezelés
  • Nyitott, stratégiai gondolkodásmód
  • Határozott, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előny

  • Távközlési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés (alapbér és bónusz)
  • Céges autó
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet