Feladatok

  • Az Ügyfél szakterület vezetőjének tehermentesítése az üzleti elemzői feladatok alól
  • Ügyféligények felmérése, priorizálása, igényspecifikációkba rendezése
  • IT szakterületi középvezetőkkel, alkalmazás gazdákkal, kulcs felhasználókkal és a szállítók képviselőivel történő kapcsolattartás
  • Több üzleti elemzői feladat önálló, párhuzamos végrehajtása, változó prioritással

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves rendszerszervezői és/vagy elemzői szakterületen szerzett munkatapasztalat
  • Adatkezelési/BI területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Szervezői és elemzői módszertanok ismerete és napi szintű alkalmazása
  • Képesség komplex feladatok önálló végrehajtására
  • Tapasztalt komplex üzleti igények megfogalmazásában
  • Aprólékos és pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny

  • Felsőfokú, informatikai végzettség
  • Enterprise Architect felhasználói szintű ismerete
  • Adatmodellezési segédeszközök ismerete
  • SQL ismeretek
  • Energia és közszolgáltatói szektor ismerete és/vagy iparági gyakorlat
  • IBM és MS adatkezelési és BI technológiák ismerete
  • SAP rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • 30 nap szabadság jár mindenkinek a belépéstől kezdődően
  • A kollégák fejlődésének támogatása, rendszeres szakmai tréningek
  • Képesség- és készségfejlesztő tréningek támogatása
  • Korszerű hozzáállás: új technológiák, módszerek megismerése, bevezetése
  • Szakmai délutánok, ahol az aktuális projektekről vagy az IT trendekről tartanak szakmai prezentációkat
  • Fiatal, dinamikus csapat: két havonta csapatépítők, éves szinten pedig néhány nagyobb
  • Transzparens, elérhető vezetők