Feladatok

  • Ateljes folyamat menedzselése az értékesítéstől kezdve: távvezetékes projektek akvizíciója, lebonyolítása
  • Aprojektben részt vevő csapat (15-20 fő) irányítása: piaci munka, ajánlati munka, szerződéskötés, kivitelezés, pénzügyi teljesülés
  • Piaci-vállalkozási stratégia kialakítása
  • Astratégia megvalósításához szükséges emberi erőforrások meghatározása, kialakítása
  • Az üzleti stratégiához illeszkedő beszerzési, alvállalkozói tendereztetési stratégia kialakítása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettséggel
  • Középszintű angol nyelvtudással
  • Minimum 5 év tapasztalattal hasonló területen
  • Önállósággal, teherbírással és szakmai elhivatottsággal

Amit kínálunk

  • Komplex, felelősségteljes feladatkörben lehet kamatoztatni és bővíteni az eddig megszerzett szakmai tudást
  • Az üzletfejlesztés egy kiemelten fontos terület, partnerként tekintenek az új kollegákra
  • Rugalmasságot biztosítanak, emberként fordulnak egymáshoz a vezetők és kölcsönös bizalom alapján folyik a közös munkavégzés
  • Az óriási nemzetközi háttér biztosítja az állandó fejlődést és stabilitást