Feladatok

  • Kis létszámú létesítménykezelői csapat munkájának irányítása
  • Különböző műszaki berendezések üzemeltetése, az eszközök felügyelete, az épületek és berendezések karbantartása – ellenőrzése és javítása
  • A műszaki eszközök vizsgálati tervének kidolgozása, a javítások koordinálása, ajánlatkérések, az ingatlanok látogatása és ellenőrzése
  • Energiagazdálkodás: az energiafogyasztók elemzése, költségtudatos beszerzések, az energiaköltségek optimalizálása, a fogyasztások csökkentése
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetések a Property managerrel, az ügyfelekkel és a tulajdonosokkal
  • Rendszeres dokumentáció, különös telintettel az épületeken vagy berendezéseken végzett javítási munkákra vonatkozóan

Elvárások

  • Műszaki végzettség (gépész, építész vagy villamos)
  • Legalább 3-5 év, kereskedelmi vagy ipari ingatlanok karbantartásában, műszaki üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Powerpoint)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

  • Szupermarketek üzemeltetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • AutoCAD ismeret
  • Épületfelügyeletei rendszerek ismerete

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Rendkívül igényes munkakörnyezet
  • Barátságos, vidám, professzionális csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség