Feladatok

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása (bank, pénztár kezelése és ezek könyvelése, illetve a bérfeladás könyvelése külön csapat feladata)
  • Bevallások összeállítása (adóhatósággal a kapcsolattartás külön csapat feladata)
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés (üzemeltetés, vagyongazdálkodás, műszak, értékesítés stb.)
  • Junior kollegák szakmai támogatása
  • Beszámolók önálló elkészítése
  • Könyvvizsgálat előkészítésében való részvétel

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 4-5 éves, teljes körű könyvelésben szerzett munkatapasztalat
  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, stb.)
  • Határozott, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Előny

  • Mérlegképes könyvelői, vagy felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség