Feladatok

  • Pénzügyi vállalkozások teljes körű könyvelése
  • Pénz-, hitel- és követelésmozgások könyvelése
  • MNB jelentések beadása
  • Riportok, jelentések készítése
  • Könyvvizsgálóknak analitikák gyűjtése
  • Beszámolók és bevallások benyújtása
  • Jogszabályok folyamatos figyelemmel kísérése, értelmezése és integrálása a folyamatokba
  • Felmerülő problémák megoldása a külső és belső szabályzatok figyelembevételével
  • Egyéb felmerülő ad-hoc feladatok elvégzése

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • Több éves, pénzügyi vállalkozások könyvelésében szerzett tapasztalat
  • MNB jelentések készítésében szerzett gyakorlat
  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, stb.)
  • Határozott, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előny

  • Mérlegképes könyvelői, vagy felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség