Feladatok

  • Fizikai architektúra tervezés, méretezés, telepítés, integrálás vállalati architektúrába (címtár, mentés, monitorozás, HA, DR),
  • Üzemeltetői oktatások, kézikönyvek, jegyzőkönyvek (telepítései, üzemeltetési) írása

Elvárások

  • Vállalati architektúrák (címtárak, virtualizáció, alkalmazásszerverek, adatbázisok, mentés, monitorozás, SSO, SOA) átlátása
  • Egy szerver operációs rendszer adminisztrációjának (pl. Linux, AIX, Windows) készség szintű ismerete
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Előny

  • Pacemaker+Corosync cluster
  • MS Cluster Services
  • Java alkalmazásszerver (pl. JBoss, WebSphere, WebLogic)
  • Fájlszerverek (eloszott - pl. GlusterFS, shared storage alapú - pl. NFS, CIFS)
  • PKI
  • Docker/OpenShift

Amit kínálunk

  • A piacon egyedülálló tudás megszerzése
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok.
  • Fiatal, dinamikus és támogató csapat
  • Transzparens, elérhető vezetők