Feladatok

  • Tervezésben, kivitelezésben, felügyeleti munkák aktív koordinálása, irányítása
  • Épületek, berendezések műszaki állapotának, felügyelete, irányítása
  • Alvállalkozói állomány menedzselése, felügyelete, karbantartása
  • Éves költségvetés készítés, adminisztráció
  • Üzemeltetés: A berendezés alkatrészeinek üzembe helyezése, kivitelezése. Műszaki eszközök és eszközök ellenőrzése, vezérlési módok és kapcsolási funkciók beállítása és megerősítése az ideális működés érdekében
  • Karbantartás: magában foglalja az épületek és berendezések gépészeti, ellenőrzési, javítási és javítási feladatait
  • Ellenőrzés: a műszaki eszközökre vonatkozó ellenőrzési terv kidolgozása; javítási tevékenységek koordinálása, ajánlatkérés, ajánlások megfogalmazása, tevékenységek, rekonstrukciók, felújítások, ingatlanlátogatás és -ellenőrzés.
  • Dokumentáció: Nyilvántartás és nyilvántartásba vétel, A leltárra/portfólióra és az üzleti műveletekre vonatkozó adatok és információk biztonsági mentéséről és frissítéséről, különös tekintettel az épületeken vagy berendezéseken végzett átalakításokra és javítási munkákra vonatkozó dokumentumokra
  • Energiagazdálkodás: Energiafogyasztók elemzése, költségtudatos beszerzés és -elosztás; működési költségek – az energiaköltségek optimalizálása – energiafogyasztás nyomon követése; vízfelhasználás és szennyvízkezelés
  • Információkezelés: Fogalmi tervezés, értékelés – ezek magukban foglalják a felvételekre, elemzésre, információtovábbításra és az ügyfelekkel/tulajdonosokkal való kommunikációra irányuló intézkedéseket; együttműködés a vagyonkezelővel
  • Az épület korszerűsítése: Intézkedések, ajánlások az építési feltételek javítására vagy energiagazdálkodási intézkedések

Elvárások

  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 3-4 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Releváns műszaki, jogi, munkabiztonsági és pénzügyi ismeretek és tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeret (Excel, Word, Powerpoint)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó képesség

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Barátságos, vidám, professzionális csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség