Feladatok

  • A globális/régiós/lokális ingatlanpiacok folyamatainak követése és elemzése
  • Piaci lehetőségek vizsgálata és a versenytársak figyelése
  • Magyar és nemzetközi gazdasági lapok nyomon követése
  • Vezetői döntések támogatása
  • Adatok gyűjtése a célzott fejlesztési területről, a piaci környezetről, a kereslet-kínálat alakulásáról, a ve-vők összetételéről, az ingatlanvásárlási szokásokról
  • Heti/havi értékesítési riportok, havi forecast és margin elemzések készítése
  • Értékesítési riportok elemzése, ezekből trendek és statisztikák készítése
  • Vevői szűrések és elégedettség vizsgálatok elkészítése
  • A piaci trendek elemzése és beépítése a cég döntési stratégiájába/mindennapjaiba
  • Marketing, sales és fejlesztési területtel való szoros együttműködés és részvétel a fejlesztési koncepció kialakításában

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőipari vagy ingatlanipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata (Word, Excel, PowerPoint)
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő elemző készség
  • Proaktivitás, jó problémamegoldó képesség

Előny

  • Közgazdász végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet
  • Angol nyelvtanfolyam, sportolási lehetőség