Feladatok

  • A csomagolóüzemi higiéniai (környezetmonitorozási) vizsgálatok kivitelezése, eredmények leolvasása, ér-tékelése, ellenőrzése
  • Vízvizsgálatok kivitelezése, eredmények leolvasása, értékelése, ellenőrzése
  • Mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok kivitelezése, eredmények leolvasása, értékelése, ellenőrzése
  • Részvétel analitikai vizsgálatokban, termékek fizikai tesztelésének folyamatában

Elvárások

  • Mikrobiológus végzettség
  • Magabiztos, középszintű angol nyelvtudás (elsősorban írásban kell használni)
  • 2 műszakos munkarend vállalása (5:40-14:10, 13:40-22:10)
  • Pontos, precíz, együttműködő személyiség

Előny

  • GMP, GLP területén szerzett tapasztalat
  • Mikrobiológia területén szerzett 1-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő alapbér és 50%-os délutános műszakpótlék
  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, ingyenes étkezés, bejárási támogatás, egészségügyi szűrések, dol-gozói biztosítások, nyelvoktatás, bónusz, stb.)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fiatal, nyitott, barátságos csapat