Feladatok

  • Munkatársak vezetése, szakmai és személyes fejlődésük támogatása
  • Pozitív és motiváló munkahelyi légkör megteremtése
  • Felelősségvállalás a saját terület operatív személyzeti ügyeivel kapcsolatban (pl. a személyzeti igények egyeztetése a felettesekkel, interjúztatás, munkaszerződések jóváhagyása, fegyelmi intézkedések, tanúsítványok és igazolások kiállításának intézése)
  • A vonatkozó jogszabályok, valamint a belső irányelvek és szabályok betartásának biztosítása
  • Az erőforrás-, személyzet- és költségtervezés felelős irányítása
  • Munkatervek elkészítése és megvalósulásuk támogatása
  • Látogatások, körutak rendszeres megtartása
  • Az értékesítési területet érintő koncepciók megvalósítása és fenntartása
  • Az üzletátalakítások megtervezése, valamint közreműködés az újra-nyitásokban és az új boltnyitásokban
  • Az értékesítési terület és a regionális központban lévő folyamatok fejlesztése és optimalizálása
  • Költségtudatos kereskedelmi folyamatok fenntartása
  • Mutatószámok tervezése beleértve az értékesítési terület létszámát
  • Mutatószámok folyamatos elemzése és az értékesítési terület célkitűzéseinek megfelelő intézkedések alkalmazása
  • Rendszeres személyzeti és mutatószámokat érintő megbeszélések vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Retail területen, kereskedelemben szerzett releváns szakmai és vezetői tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány, nagyfokú mobilitás
  • Dinamikus, proaktív, motivált személyiség
  • Eredményorientált és strukturált munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló vezetői kompetenciák

Előny

  • Food területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások (céges autó, stb.)
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség, alapos onboarding program
  • Stabil, hosszú távú lehetőség egy jó hírű, növekvő multinacionális cégnél