Feladatok

  • Saját portfólióba tartozó kereskedelmi és ipari ingatlanok bérbeadása
  • Potenciális bérlők, ingatlanok bemutatása, bérleti ajánlatok kidolgozása, bérleti szerződések előkészítése és tárgyalása, szerződéskötés
  • Számlák kezelése és kiállítása, közműelszámolások intézése
  • Folyamatos bérlői kapcsolattartás
  • Szerződött partnerek éves szerződéseinek felülvizsgálata, aktualizálása
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív és nyilvántartási feladatok ellátása, dokumentációk összeállítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Legalább néhány éves, releváns szakmai tapasztalat, kereskedelmi vagy ipari ingatlanok bérbeadásában ügynökségi, tulajdonosi, fejlesztői vagy esetleg bérlői oldalon
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, stb.)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felelősségtudat, igényes, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Feladatorientált munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Rugalmasság, megbízhatóság

Előny

  • Adatbázis kezelésben való jártasság
  • Angol nyelvismeret
  • Jogi ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, céges autó
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, családias légkör