Feladatok

  • Ingatlanbefektetési lehetőségek azonosítása Magyarországon illetve a régióban
  • Kereskedelmi ingatlanok befektetői szemléletű értékelése, elemzése
  • Ingatlanok átvilágítási folyamatainak megszervezése, koordinálása
  • Ingatlanok értékesítési folyamatainak előkészítése, koordinálása
  • Szerződések önálló tárgyalása, illetve azokban való aktív részvétel
  • Ingatlan tranzakciók strukturálásában, finanszírozásában való aktív közreműködés
  • Piaci szereplőkkel (befektetők, közvetítők, tanácsadók) való kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való napi szintű kapcsolattartás és együttműködés
  • Üzletfejlesztési tevékenység támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több éves, kereskedelmi ingatlan tranzakciók terén szerzett szakmai tapasztalat
  • Különböző eszközosztályba tartozó ingatlanok önálló értékelése
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, stb.)
  • Analitikus szemléletmód
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség és szervezőkészség

Előny

  • Gazdasági, jogi vagy műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Izgalmas, nagy volumenű projektek
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet
  • Angol nyelvtanfolyam, sportolási lehetőség