Feladatok

  • Új gyártósorok beindításában, új termékek, alapanyagok, berendezések bevezetésében való részvétel
  • Fejlesztési lehetőségek kivizsgálása, javaslatok előkészítése a gyártási költségek csökkentésére, a kapacitás bővítésére, selejtek csökkentésére
  • Napi szinten történő hibaelemzés és problémamegoldás
  • Eredmények kommunikálása, prezentálása a menedzsment felé
  • Gyártási-műszaki dokumentáció készítése
  • Aktív részvétel a TPM tevékenységekben, projektekben, auditokon

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos, középszintű angol nyelvtudás
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, pozitív hozzáállás

Előny

  • Gépészmérnök vagy Villamosmérnök végzettség
  • Multinacionális gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • PLC ismeret

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási támogatás (illetve céges busz)
  • Folyamatos képzések, mentor program, karrierlehetőség
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség, családbarát munkahely