Feladatok

  • Alkalmazás-orientált kutatás-fejlesztés
  • Félvezető-, napelem és kijelző iparban használt mérőkészülékek fejlesztése
  • Ezen mérőkészülékek használata, mérések végzése, kiértékelése
  • Együttműködés a cég külföldi partnereivel, ezen partnerek technikai támogatása
  • Félvezető iparban használatos mérési módszerek kifejlesztése

Elvárások

  • Fizikus, Villamosmérnök, Vegyészmérnök, Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök vagy esetleg Biológus végzettség
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Érdeklődés az alábbi területek egyike iránt: optika, félvezető- és szilárdtest fizika, anyagtudomány, automatizálási rendszerek, elektronika
  • Elkötelezett, felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés
  • Megbízható és precíz személyiség
  • Mobilitás, rugalmasság

Előny

  • Kutatás-fejlesztési tapasztalat
  • Külföldre való utazási hajlandóság (rövidebb időtartamra)

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Modern, jól megközelíthető munkahely
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség