Feladatok

  • Nagyvállalati adattárház, Master Data Management és más adatkezelési projektek műszaki tervezése, technológiájának kiválasztása és oktatása, műszaki demók előkészítése
  • Erőforrás műszaki becslések, prototípusok elkészítése vagy elkészítésének vezetése
  • Technológiai kulcs- vagy mintafeladatok elvégzése
  • Kollégák műszaki feladatainak szétosztása és delegálása, elvégzett feladatok műszaki átvétele és ellenőrzése
  • Szükség esetén SQL scriptek írása illetve kisebb JAVA kódok írása és futtatása
  • Terv dokumentációk készítése és/vagy ellenőrzése

Elvárások

  • IT vagy egyéb, releváns felsőfokú műszaki végzettség
  • Alapos adatkezelési/BI ismeretek és tapasztalat
  • Alapos szakmai ismeretek egy-egy szűkebb területen belül, pl.: SQL, Hadoop, adatelőkészítési, ETL, BI, stb.
  • Angol nyelvismeret
  • Tanulásra, fejlődésre való affinitás adatelőkészítési- és adattárház szakterületen
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Önállóság, segítőkészség, felelősségteljes munkavégzés

  • IBM InfoSphere Infoserver (pl. Information Analyzer, IGC, DataStage, QualityStage, Optim, stb.) ismeretek
  • Gyártói iparági modellek és/vagy Master Data Management adatmodellek és adatmodellezési segédesz-közök (pl. IBM Data Architect, Power Designer, stb.) ismerete
  • Adattárház modellezési (pl. Anchor modelling, DataVault, stb.) és OLAP tervezési ismeretek és gyakorlat
  • Oracle RDBMS, DB/2, DB/2 BLU, MS SQLServer, Postgre SQL ismeretek
  • ETL job fejlesztési- és üzemeltetési gyakorlat (DataStage, Pentaho PDI, stb.)
  • DevOps, DataOps és konténer technológia ismeretek (JENKINS, Liquibase, stb. valamint Docker, Kuberne-tes, OpenShift, stb.)

Amit kínálunk

  • A piacon egyedülálló tudás megszerzése
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok.
  • Fiatal, dinamikus és támogató csapat
  • Transzparens, elérhető vezetők