Feladatok

  • Beszerzési igények feldolgozása, teljeskörű ügyintézése
  • Beszerzéshez kapcsolódó számlák igazolása, számlákkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Vállalati gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Hulladék elszállítással kapcsolatos ügyintézés
  • Beérkező szállítmányok kezelése
  • Potenciális vevők felkutatása, árajánlat kérések lebonyolítása
  • Beszerzéshez kapcsolódó kimutatások készítése
  • Beszerzéshez kapcsolódó nyilvántartások naprakész vezetése
  • Készpénzkezelés

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó koordinációs-és szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (főként MS Excel)
  • Lelkiismeretes, kitartó, alkalmazkodó személyiség
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Előny

  • Felsőfokú végzettség
  • Beszerzési területen szerzett munkatapasztalat
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, multinacionális vállalat
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bónusz