Feladatok

  • Piacfigyelés és elemzés az érintett kategória vonatkozásában (versenytársak, szomszédos iparágak, kiskereskedelmi környezet, fogyasztói trendek, jogi környezet, stb.)
  • Kapcsolattartás az érintett területek vezetőivel (MG, PD, QA, Plant Management, SC Management, stb.)
  • A húsbeszerzési stratégia összehangolása és megvalósítása, különös tekintettel a magyar piacra és eszközbázisra
  • A beszállítók beszerzési stratégiájának megfelelő irányítása
  • A beszállítókkal kötött szerződések betartásának biztosítása
  • A minőség, költségek, fizetési feltételek és a beszállítók szolgáltatási szintjének folyamatos fejlesztése
  • Beszállítók fejlesztése a PD, QA Responsible hálózattal együttműködve
  • Az auditok követelményeinek való megfelelés biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat élelmiszeripari anyagok beszerzésében
  • Beszállítók kezelésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló elemző- és tárgyalókészség
  • Projektmenedzsment szemlélet
  • Aktív és proaktív személyiség

Munkáltató ajánlata

  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, rugalmas, mégis professzionális vállalati kultúra
  • Barátságos, támogató munkatársak és vezetők
  • Önállóság, szakmai érvényesülési lehetőség