Feladatok

  • Gondoskodik az ingatlan üzemeltetéséről, felügyeli az FM szolgáltató alvállalkozó(k) tevékenységét.
  • Biztosítja, hogy teljesüljenek a bérleti és kihasználtsági célok, mindent elkövet a legmagasabb kihasználtsági szint és behajtási arány fenntartása érdekében.
  • Aktívan közreműködik a bérbeadási folyamatban.
  • Összeállítja az OPEX és CAPEX költségvetést, és a pénzügyi osztállyal együttműködve előkészíti a költségvetés jóváhagyásához szükséges dokumentációt.
  • Havi szinten elemzi a költségvetés terv-tény adatait, és jelenti az eltéréseket.
  • Kimutatásokat készít a közvetlen vezető és az ügyfél képviselőjének részére havi, negyedéves és éves rendszerességgel.
  • Gondoskodik a bérlők fizetési kötelezettségeinek teljesítéséről, a kintlévőségek kezeléséről a pénzügyi osztály segítségével.
  • Ellenőrzi a bérleti szerződés összes fedezetének rendelkezésre állását és érvényességét (biztosítás, bankgarancia, letét, stb.).
  • Elkészíti az éves üzemeltetési díj elszámolást, és tájékoztatja róla a bérlőket.
  • Előkészíti az indexálást.
  • A bérlők kötelezettségszegése esetén megoldásokat, büntetéseket javasol, és kommunikál az érintettekkel.
  • Képviseli a Vállalatot a tulajdonos felé az ingatlanokkal kapcsolatos ügyekben.
  • Jó kapcsolatot tart a bérlőkkel és az ingatlan tulajdonosai által kinevezett vagyonkezelőkkel.
  • Részt vesz a bérlői kiépítésekhez kapcsolódó kooperációkon. Felelős a bérleményi birtokbaadások és visszavételek lebonyolításáért és azok teljes dokumentálásáért.
  • Kezeli a bérlők üzemeltetési kézikönyveit, az ingatlan házirendjeit és egyéb dokumentumokat.
  • Felügyeli az ingatlanok karbantartását a Facility Manager segítségével. Kiírja az alvállalkozók tendereit, és részt vesz a szerződéskötési tárgyalásokon.
  • Kapcsolatot tart a fő szolgáltatókkal a teljesítményük folyamatos javítása érdekében.
  • Javaslatokat tesz az ingatlan, valamint annak szolgáltatásainak fejlesztésére.
  • Kapcsolatot tart a hatóságokkal, jogászokkal és egyéb harmadik féllel.
  • Ellenőrzi az egészségügyi és biztonsági előírásoknak való megfelelést.
  • A Vállalat és az ingatlanok adatvédelmi irányelvei szerint jár el.
  • A Vállalat fenntarthatósági irányelveinek megfelelően végzi tevékenységét.

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3-4 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Releváns műszaki, jogi, munkabiztonsági és pénzügyi ismeretek és tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Dinamikus, tettrekész személyiség

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Rendkívül igényes munkakörnyezet
  • Barátságos, vidám, professzionális csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség