Feladatok

  • Új ügyfelek keresése, épületgépészeti komplex berendezések értékesítése
  • Az ügyféligények alapos felmérése, egyeztetése
  • Projektek specifikációinak továbbítása a tervezőknek
  • Ajánlatok készítése és nyomon követése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább néhány éves, műszaki értékesítőként szerzett szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív és asszertív személyiség
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Mérnök végzettség
  • Építőipari vagy épületgépészeti területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetés és juttatások
  • Céges autó
  • Kötetlen munkaidő
  • Multinacionális nagyvállalati háttér, ugyanakkor családias légkör
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési és karrier-lehetőség
  • Kiszámíthatóság, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség