Feladatok

  • Kimenő számlák elkészítése, vevői egyeztetések, egyenlegközlők kezelése Tárgyi eszközök könyvelése, részvétel leltározási folyamatban Külső és belső auditok támogatása Riportok, kimutatások készítése Kisadók kezelése, adóbevallások, statisztikák készítése Havi és egyéb zárásokkal kapcsolatos feladatok határidőre történő elvégzése Mérlegszámlák havi ellenőrzése és egyeztetése Közreműködés bejövő számlák könyvelésében (adott esetben, szükség szerinti támogatás) Statisztikai riportok készítése (KSH, MNB) Aktív részvétel a heti, havi és eseti riportok készítésében Kapcsolattartás a hivatalokkal / beszállítókkal Vevői számlák kiállítása Részvétel a havi és negyedéves zárási munkákban

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Megalapozott számviteli és adózási ismeretek Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés A Microsoft Excel alkalmazás mély és alapos ismerete, napi használata

Előny

  • PowerQuery ismerete Oracle BI ismerete

Munkáltató ajánlata

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony Heti 2 nap otthonról történő munkavégzés Versenyképes bérezés, munkába járás támogatása és egyéb juttatások Felelősségteljes munkakör, részvétel fejlesztésekben, automatizálási folyamatokban, projektekben Fiatalos és összetartó csapat, támogató vezető
  • Fejlődési lehetőségek, belső tréningek