Feladatok

  • Az üzemhez tartozó műszerek szakszerű javítása, beállítása, helyes működés ellenőrzése
  • Részvétel a gyári karbantartási, beruházási, fejlesztési munkákban
  • A gyár területén az általa feltárt hibák elhárítása, vagy jelzése a villamos üzem vezetőjének.
  • Közreműködés az üzemek indításában, illetve az ezekhez szükséges munkák elvégzése
  • A gyár folyamatos működésének biztosítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (műszerész, elektromechanikai technikus stb.)
  • Legalább 1-2 év ipari területen szerzett szakmai tapasztalat műszerész pozícióban vagy hasonló munkakörben
  • Műszerek, szenzorok és vezérlőrendszerek működésének és karbantartásának ismerete
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Megbízható és precíz munkavégzés

Előny

  • Ipari folyamatirányító rendszerek alapszintű ismerete (PLC)
  • Ipari kommunikációs rendszerek alapszintű ismerete (RS485, MODBUS, CANBUS)
  • Robbanásbiztos berendezések karbantartásához kapcsolódó ismeretek megléte
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkáltató ajánlata

  • Egy műszakos munkarend (6-14)
  • Versenyképes fizetés és sokrétű juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Stabil, tőkeerős cég, hosszú távú munkalehetőség