Feladatok

  • Új gyártósorok telepítésének támogatása, folyamat stabilitásának tesztelése, fejlesztése, dokumentálása
  • Új termékek bevezetése próbagyártástól a tömegtermelésig
  • Fejlesztési lehetőségek kivizsgálása, javaslatok előkészítése a gyártási költségek csökkentésére, a kapacitás bővítésére, selejtek csökkentésére
  • Kísérletek tervezése, megszervezése és kiértékelése a projekt munkák és teszt gyártások során
  • Eredmények kommunikálása, prezentálása a menedzsment felé
  • Prezentációk, dokumentációk készítése

Elvárások

  • Gépészmérnök, Villamosmérnök, Vegyészmérnök, Anyagmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Jó elemző, problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, pozitív hozzáállás

Előny

  • Folyamatmérnökként szerzett szakmai tapasztalat
  • Multinacionális gyártó cégnél szerzett szakmai gyakorlat

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási támogatás (illetve céges busz)
  • Folyamatos képzések, karrierlehetőség
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség, családbarát munkahely