Feladatok

  • A vállalat teljes körű HR feladatainak ellátása
  • HR folyamatok és rendszerek felépítése, fejllesztése
  • HR Adminisztráció, munkaszerződések készítése
  • Bérszámfejtés előkészítés
  • Be- és kiléptetési folyamat kezelése, onboarding
  • Képzések, oktatások szervezése
  • Szervezetfejlesztés, teljesítmény-értékelés, egyéni karriertervek meghatározása
  • Belső kommunikáció, employer branding, csapatépítők szervezése
  • Toborzásban való részvétel, interjúk szervezése
  • Stakeholder management
  • HR nyilvántartások vezetése, riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább néhány év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • KKV-nál szerzett szakmai tapasztalat
  • Motivált, elhivatott, lelkes hozzáállás
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Aktív, proaktív személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos multinacionális vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Széleskörű szakmai feladatok, kihívások, fejlődés
  • Emberséges vezetés, kölcsönös rugalmasság
  • Versenyképes fizetés