Feladatok

  • Be- és kiléptetés teljes adminisztrációja
  • Munkaszerződés módosítások adminisztrációja
  • HR elektronikus mapparendszer karbantartása
  • Munkaidő-adat adminisztráció az elektronikus nyilvántartó rendszerben (Webív)
  • Cafeteria adminisztráció az lektroniukus nyílvántartó rendszerben (Webív)
  • HR munkavállalói adatbázis naprakész adminisztrálása (SQL adatbázis)
  • Napi ügyfélfogadás, probléma megoldás (munkaidő, bér, távolléti idők, munkáltatói igazolások)
  • Munkaügyi iratok és személyi anyagok fizikális karbantartása
  • Irattározó céggel való együttműködés
  • Bér- és TB adatok előkészítése és átadása a külsős payroll cégnek
  • Visszaellenőrzések
  • Munkaügyi folyamatok karbantartása, szükség esetén optimalizálásra javaslattétel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség és bér- és TB ügyintézői végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat / Munkaügyi tapasztalat
  • Elszámolási időszak vagy munkaidő keret ismerete
  • Magabiztos MS Office alkalmazás ismerete
  • SAP SF Employee Central tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások (bónusz, cafeteria, stb.)
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér, ugyanakkor barátságos, családias munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, képzések, karrierlehetőség