Feladatok

  • Az ingatlanfejlesztési üzletág gazdasági támogatása
  • Stratégiai kérdések felvetése: finanszírozási modellek kidolgozása, gazdasági irányvonalak meghatározása
  • Különböző számviteli, pénzügyi, adózási kérdésekben feltevésében és megválaszolásában való aktív részvétel
  • A kontrollinggal való aktív együttműködés, részvétel az üzleti tervezésben
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás
  • Szerződések gazdasági szempontból való véleményezése
  • Egyéb felmerülő ad-hoc feladatok elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 5 év munkatapasztalat gazdasági területen
  • Ingatlanfejlesztéssel kapcsolatos gazdasági ismeretek
  • Naprakész jogszabályi ismeretek mind adózás, mind számviteli területen
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, önálló munkavégzés és proaktív hozzáállás

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet
  • Angol nyelvtanfolyam