Feladatok

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • Havi pénzügyi zárás koordinálása
  • Éves beszámoló elkészítésében, közzétételében való aktív közreműködés
  • Adóbevallások/kalkulációk készítése számos adónemre vonatkozóan (ÁFA,TAO, HIPA, cégautó, rehab. stb.)
  • Adótanácsadóval, adóhatóságokkal, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Részvétel az éves budget tervezésében
  • Külső és belső auditokon való aktív részvétel
  • Rendszeres és eseti riportok készítése a menedzsment részére
  • Számviteli osztály koordinálása és a csapat szakmai fejlesztése
  • Területet érintő belső szabályzatok és folyamatok kialakítása, fejlesztése és ellenőrzése

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 7-10 éves munkatapasztalat könyvelés területén
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Magyar számviteli-és adótörvények, jogszabályok naprakész ismerete
  • SAP vagy egyéb ERP rendszer ismerete
  • Stabil számítógépes ismeretek (főként MS Excel)
  • Önálló, strukturált és precíz munkavégzés
  • Erős koordinációs és allokációs készség
  • Dinamikus, megoldásorientált személyiség

  • Nemzetközi hátterű, lehetőleg kereskedelmi vállalatnál szerzett tapasztalat
  • People Management tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és extra juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú, perspektivikus munkalehetőség
  • Work-life balance