Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Bevallások, riportok, adatszolgáltatások, statisztikák készítése (hatóságok és ügyfelek felé)

Elvárások

  • Szakirányú, legalább középfokú szakképesítés (TB ügyintézői, bérügyintézői)
  • 2-3 év teljes körű bérszámfejtési tapasztalat
  • Önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó priorizálási készség

Előny

  • Kommunikációképes angol nyelvtudást
  • Kifizetőhelyi ügyintézésben szerzett tapasztalatot, gyakorlatot
  • Hasonló szolgáltató cégnél szerzett munkatapasztalatot

Munkáltató ajánlata

  • Szakmai fejlődés:
  • A komplex feladatkörben mindig akad új kihívás: a különböző, izgalmas iparágakból érkező ügyfelek biztosítják a változatosságot
  • A portfólió nemzetközi hátterű ügyfelekből és a magyar kkv szektor szereplőiből áll
  • Támogatják a szakmai továbbképzéseket
  • Emberközpontú vállalat:
  • Az erős szakmai háttér mellett egy emberileg is összetartó csapatba keressük az új kollegát
  • A kölcsönös rugalmasság elve alapján dolgoznak
  • Vezetőség:
  • Nagy tapasztalattal rendelkező szakemberek alkotják a támogató vezetőséget
  • Rendszeres teljesítményértékelések alapján folyamatos visszajelzést adnak a munkáról
  • Iroda:
  • Egy újonnan épített impozáns és modern irodában dolgozik a csapat