Feladatok

  • Könyvvizsgálati munka megtervezése (büdzsé tervezés, audit program kialakítása)
  • A csapatban dolgozó kollegák (szenior, asszisztensek) munkájának ellenőrzése és támogatása
  • Könyvvizsgálati munkák dokumentálásának ellenőrzése
  • Üzleti stratégia tervezése

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Audit vezetőként szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Okleveles könyvvizsgálói képesítés (nem kell bejegyzett)

Amit kínálunk

  • Az erős szakmai háttér mellett egy emberileg is igazán jó csapatba keressük az új kollegát, minimális a fluktuáció
  • A kölcsönös rugalmasság elve alapján az elvárásokhoz bizalmat társítanak
  • Tudástár: minden üzletág (adó, könyvelés, jog, bérszámfejtés stb.) egy közös e-learning platformon bővíti a cég kollektív tudás hátterét
  • Felelősségteljes munkakörbe, tulajdonosi szemlélettel rendelkező operatív felsővezetőt keresünk
  • A nemzetközi hátterű ügyfelekből álló portfóliót pénzügyileg is menedzselni kell
  • A komplex feladatkörben mindig akad új kihívás: a különböző, izgalmas iparágakból érkező ügyfelek biztosítják a változatosságot
  • A partneri kommunikáció kiemelten fontos