Feladatok

  • Az iroda megfelelő működésének (700 nm2, 3 cég, 100 munkavállaló) teljes körű koordinációja
  • Beszerzések kezelése (pl. irodaszer, konyhai ellátmány, ajándékok, stb.)
  • Kapcsolattartás az irodaház üzemeltetőivel és a külső szolgáltatókkal (telefon-és gépkocsiflotta,takarítók, futár, posta, stb.)
  • Irodai berendezések, konyhai eszközök karbantartása
  • Céges rendezvények megszervezése
  • Recepció feladatainak ellátása
  • Utazásszervezés és vezetői asszisztencia
  • Ad-hoc felmerülő irodai problémák megoldása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3-5 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • KKV-nál szerzett szakmai tapasztalat
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Aktív, proaktív személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Segítőkész, barátságos, nyitott személyiség

Előny

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör és csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés