Feladatok

  • Intermodális szolgáltatás fejlesztése: elő/utófutás; közreműködés a közúti szolgáltatói kör bővítésében; a piaci változások követése a vasúti operátorok tekintetében, résztvétel az intermodális szolgáltatás belső folyamatainak a kidolgozásában; közreműködés a szolgáltatás hatékonyságának növelésében; a végrehajtott fuvarok mennyiség-növelésének elősegítése
  • A charter szolgáltatás bővítése: a standardizációs lehetőségek azonosítása; a szállítói szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, valamint a külső szolgáltatókkal
  • Résztvétel az új kapacitás felkutatásában a meglévő és speciális üzleti igények számára (belföldi és nemzetközi szinten)

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat, közúti és/vagy kombinált (vasút és közút) szállítmányozás területén
  • Jó piacismeret és aktív üzleti kapcsolatok, különösen az alvállalkoztatás területén
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önállóság és proaktivitás
  • „CAN DO” attitűd

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátterű, emberközpontú multinacionális cég
  • Karrierlehetőség