Feladatok

  • 4-6 fős HR csapat (toborzók, képzési munkatársak) irányítása
  • Toborzási / képzési költségvetés tervezése és megvalósítása
  • A teljes toborzás irányítása, koordinálása (fizikai és szellemi munkakörök, magyar és külföldi munkavállalók, munkaerő kölcsönzés)
  • Kapcsolattartás munkaerő közvetítőkkel és személyzeti tanácsadókkal
  • A cég képviselete állásbörzéken, nyílt napokon, toborzó rendezvényeken
  • Külső és belső képzések szervezése
  • Karrierprogramok, management tréningek összeállítása, lebonyolítása
  • Management beszámolók készítése (angol nyelven)
  • Teljesítményértékelő rendszer fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Több éves, toborzásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • MS Excel alapos ismerete
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

  • Multinacionális gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Ingyenes lakhatási lehetőség
  • Folyamatos képzések, karrierlehetőség
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség