Feladatok

  • 8-10 üzletből és 100-120 főből álló értékesítési hálózat látogatása és irányítása, továbbá a kirendeltségvezetők támogatása a kereskedelmi célok elérésében
  • Aktívan részvétel a csapat összeállításában, főként a kirendeltségvezetők kiválasztásában, betanulásában és fejlesztésében
  • A kirendeltségvezetők támogatása a hatékonyabb partnerlátogatásban
  • Kapcsolattartás a területhez tartozó stratégiai partnerekkel
  • A kirendeltségek kontrollálása, illetve a terület eredményeinek javítása
  • A vállalati-, és törvényi szabályok ellenőrzése és betartatása
  • Új fejlesztési lehetőség feltérképezése
  • Szoros együttműködés a központi részlegekkel
  • Heti rendszerességgel riportálás a terület eredményeiről

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves tapasztalat nagy létszámú (minimum 20-30 fős) csapat vezetésében
  • Értékesítési hálózat vezetésében szerzett gyakorlat
  • Műszaki beállítottság
  • Eredmény-és célorientált gondolkodás
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előny

  • Dél-magyarországi lakóhely

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és dolgozói kedvezmények
  • Prémium kategóriás munkaeszközök (autó, laptop, telefon)
  • Önálló döntési jogkörrel bíró, felelősségteljes vezetői pozíció
  • Tervezhető és kiszámítható munkaidő, szabad hétvégék
  • Hosszú távú perspektíva egy stabil, sikeres nagyvállalatnál