Feladatok

  • A vállalat pénzügyi, gazdasági stratégiájának kidolgozása és végrehajtása, operatív szinten
  • Napi pénzügyi műveletek felügyelete, beleértve a költségvetéskezelést, cash flow menedzsmentet és az adózási kérdések kezelését
  • Üzleti tervezés és pénzügyi elemzések, jelentések készítése, beleértve a költség-hatékonyság és a profitabilitás elemzését
  • Belső ellenőrzési rendszer kialakítása, üzleti folyamatok optimalizálása
  • A pénzügyi kockázatok kezelésének felügyelete, továbbá javaslat tétel a kockázatcsökkentő intézkedésekre
  • A cégcsoport pénzügyi törvényi előírásoknak és szabályozásoknak való megfelelésének biztosítása
  • A pénzügyi, gazdasági és könyvelési tevékenységek irányítása, koordinációja

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai pénzügyi végzettség
  • Legalább 8-10 éves, hasonló területen, vezetőként szerzett szakmai tapasztalat
  • Naprakész ismeretek adózási, számviteli területen
  • Vállalatirányítási rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Kimagasló vezetői, irányítási képességek
  • Kiváló elemzői, kommunikációs, szervezői készségek
  • Rendszerszintű gondolkodásmód

Előny

  • Élelmiszer-kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat

Munkáltató ajánlata

  • Alapbér és bónusz
  • Cafeteria és vásárlási kedvezmény
  • Céges autó
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, családias légkör