Feladatok

  • Beruházási projektek üzleti tervének elkészítése és nyomon követése (üzleti modellezés)
  • Forrásbevonási osztály munkájának támogatása (EU-s és banki források)
  • Vevő oldali finanszírozásokhoz szükséges dokumentációk összeállítása, finanszírozási folyamat támoga-tása
  • Kivitelezői garanciákhoz szükséges dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Meglévő források monitoringjához és riportjaihoz szükséges adatszolgáltatás támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőipari vagy ingatlanipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Strukturált gondolkodás
  • Proaktivitás, jó problémamegoldó képesség

Előny

  • Közgazdász végzettség
  • Banki finanszírozói vagy kockázatkezelési területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet
  • Angol nyelvtanfolyam, sportolási lehetőség