Feladatok

  • Tervezés menedzsment, projektek tervezési szakaszának koordinációja
  • Projektek tervezési szakaszának felügyelete, tervvéleményezés
  • Projektmenedzseri feladatok önálló elvégzése
  • Nagyberuházások fejlesztői koncepcióinak vizsgálata, véleményezése
  • Építészeti szakmai tanácsadás beépítési elképzelések megvalósításához
  • Megrendelői, bérlői, tervezői, hatósági, kivitelezői egyeztetések önálló vezetése
  • Építészeti és általános tervellenőrzés, szakági tervellenőrzés koordinációja
  • Műszaki átvilágítási feladatok végzése, koordinálása
  • Részvétel az előkészítési feladatokban, ajánlatkérések, egyeztetés a vállalkozókkal
  • Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése

Elvárások

  • Építészmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több éves tervezői tapasztalat, nagyobb volumenű projektek kapcsán
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Munkáltató ajánlata

  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, céges autó
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kiemelt jelentőségű beruházásokban való részvétel