Feladatok

  • Új terméktervek kidolgozása és meglévő termékek módosítása a vevői elvárásoknak megfelelően
  • Termékplatformok és teszttervek fejlesztése teljesítménymodulokhoz
  • Biztosítani, hogy a termék összhangban legyen a legkorszerűbb gyártási folyamatokkal, továbbá, hogy a termékek megfelelnek az ipari szabványoknak és a legmagasabb szintű vevői követelményeknek
  • Termékdokumentáció és tesztterv készítése a termék validációhoz
  • Együttműködés a folyamatfejlesztési részleggel a termék magas hozamú gyárthatóságának biztosítása érdekében
  • Új platformkomponensek minősítése meglévő termékekké
  • Biztosítani a termékplatform-komponensek kompatibilitását az új platformkomponens-tervek esetében
  • Platformok mechanikai/termikus viselkedésének szimulációja

Elvárások

  • Mechatronikai mérnök vagy Gépészmérnök végzettség
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Fémalkatrészek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Műanyagipari, fröccsöntési szakmai tapasztalat
  • SolidWorks / SolidEdge tervezőprogram és FEM modellező szoftver alapos ismerete
  • Hatékony kommunikációs és koordinációs képességek
  • Csapatjátékos személyiség, jó együttműködési készség

  • Gépészmérnöki vagy folyamatmérnöki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat ragasztási, forrasztási és hegesztési technológiákban
  • Szakértelem a félvezető technológiában és a félvezető eszközök meghibásodásának fizikájában

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások (bónusz, cafeteria, stb.)
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér, ugyanakkor barátságos, családias munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, képzések, karrierlehetőség