Feladatok

  • Hozzájárulás a vállalat értékesítési céljainak eléréséhez
  • Árazási stratégia meghatározása (portfólió növekedése és a jövedelmezőség optimalizálása szerint)
  • A cég és a márka képviselete az ügyfelek előtt
  • Autódiagnosztikai eszközök és szolgáltatások értékesítésének és technikai képzéseinek irányítása nagykereskedelmi és műhelyi szinten
  • Versenytársak monitorozása
  • Helyi értékesítési rendezvényeken való részvétel (kiállítások, partneresemények)

Elvárások

  • Legalább 3-5 éves, releváns munkatapasztalat
  • Magas szintű járműkarbantartási, illetve a járműdiagnosztikai ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Dinamizmus, szenvedély az autók iránt
  • Stabil számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs-és szervezőkészség
  • Önálló, strukturált és precíz munkavégzés
  • Dinamikus, megoldásorientált személyiség

Előny

  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Nemzetközi hátterű vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és extra juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú, perspektivikus munkalehetőség