Feladatok

  • Elsődlegesen Áfa bevallások készítése havi/negyedéves analitikák alapján, az ügyfél információk és a jogszabályi elvárásoknak megfelelően
  • Projektek kezelésében aktív részvétel, az ügyfelekkel folyamatos kommunikáció, tanácsadás
  • Belföldi és külföldi társaságok adózását érintő kérdések megválaszolása elsődlegesen közvetett adók területén (általános forgalmi adó, környezetvédelmi termékdíj, intrastat, EKÁER stb.)
  • KSH jelentések készítése és benyújtása
  • Adóhatósági ellenőrzések során közreműködés, az ügyfelek és az adóhatóság tájékoztatása

Elvárások

  • Felsőfokú számviteli/pénzügyi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 1-2 év tapasztalat adó compliance területen (Áfa rálátás szükséges)
  • Precizitás és önállóság

Előny

  • Számviteli tudás
  • TAO ismeretek

Amit kínálunk

  • Ennél a globális vállalatnál:
  • az értékteremtő munkavégzés mellett emberként bánnak a csapatagokkal,
  • rugalmas hozzáállással biztosítják, hogy a magánéletre is jusson idő (nincs túlórázás, home office lehetőség),
  • a szakmai fejlődést a komplex, gyakorlati tudás átadásával segítik, egy jól kialakított mentori rendszerben lehet tapasztalatot szerezni és a teljesítményt növelni,
  • egy befogadó és összetartó csapat tagjaként hosszú távon számítanak az új munkatársra,
  • a legmodernebb irodai környezetben a kikapcsolódásra is jut idő.