Feladatok

  • Új liftek és felvonók telepítésével kapcsolatos projektek teljes körű irányítása
  • Gépek, alkatrészek megrendelése a cég külföldi gyárából és szállításuk megszervezése
  • A projekt idő- és költségigényeinek kiszámolása és a szükséges humán erőforrás meghatározása
  • A szerelési munkák felügyelete és koordinációja, együttműködésben az építész kivitelezővel
  • Rendszeres biztonságtechnikai ellenőrzések tartása
  • Együttműködés a pénzügyi osztállyal és a költségek folyamatos felügyelete
  • Az elkészült munka átadása a megrendelő számára és a teljesítés-igazolás aláíratása

Elvárások

  • Legalább középfokú, műszaki végzettség
  • Építőipari kivitelezésben, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • „B” Kategóriás jogosítvány
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készségek
  • Határozott, ugyanakkor együttműködő személyiség
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Felvonóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Épületgépész, Gépészmérnök, vagy Villamosmérnök végzettség
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetés és juttatások
  • Céges autó
  • Multinacionális nagyvállalati háttér, ugyanakkor családias légkör
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési és karrier-lehetőség
  • Kiszámíthatóság, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség