Feladatok

  • Újonnan telepítendő porszóró technológia bevezetésében való aktív részvétel
  • Új folyamatok optimalizálása
  • Porfestő rendszer üzemeltetése
  • Termelési tervben foglaltak teljesítése határidők szigorú betartásával
  • Kiváló minőségi termelés biztosítása
  • Együttműködés a többi részleggel

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos, aktív angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Porszórási technológiában szerzett szakértői ismeretek, releváns szakmai tapasztalat
  • Néhány hónapos svájci / németországi betanulás vállalása
  • Precizitás, terhelhetőség és gyakorlatorientáltság
  • Jó csapatszellem és önálló munkavégzés

Előny

  • LEAN ismeret
  • SAP ismeret
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Multinacionális nagyvállalati háttér, ugyanakkor kifejezetten családias légkör
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Széleskörű döntési, szakmai önmegvalósítási és innovációs lehetőség
  • Fejlődési és karrier-lehetőség
  • Kiszámíthatóság, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség