Feladatok

  • Folyamatos kapcsolatot tart fenn a cég megrendelőivel, az onnan érkező igényeket, megrendeléseket összesíti, rögzíti, informálja az érintetteket és visszaigazolást küld
  • Fuvarozással kapcsolatos nyilvántartásokat vezet
  • A szervezeti felépítés szerinti feladatköréhez rendelt logisztikai teendők megszervezése, felügyelete
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, levelezések, megbeszélések lebonyolítása felettese utasítása alapján
  • Megrendelések, előrejelzések kezelése
  • Ki- és beszállítások nyomon követése, nyilvántartása, szállítási utasítások előkészítése, kiadása, az illetékesek folyamatos informálása
  • Szállítólevelek kiállítása
  • Fuvarszervezés lebonyolítása
  • Vámkezeléshez kapcsolatos teendők elvégzése és koordinálása
  • Beszerzési számlák igazolása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett, legalább 1-3 éves munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Jó koordinációs-és szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (főként MS Excel)
  • Lelkiismeretes, kitartó, alkalmazkodó személyiség
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Előny

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, multinacionális vállalat
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bónusz